Hakkımızda

Kurulduğu tarihten itibaren Türkiyede ihtiyaç duyulan CE işaretlemesi için gerekli test laboratuvarların gerekliliğine inanan firmamız,yıllar öncesi gerekli yatırımları yaparak Türkiyedeki üreticilerimize hizmet veren laboratuvarları Türk üreticilerinin hizmetine sunmuştur.

Firmamız laboratuvarlarında EU 2016/426 Gaz Yakan cihazlar yönetmeliğine göre birçok gazlı ve elektrikli cihazların testleri tecrübeli test mühendislerimiz tarafından  yapılmaktadır.

Türkiyedeki üreticilerimize zamanında eksiksiz,ekonomik ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla gerekli düzenlemeleri yapan firmamız  müşteri memnuniyetine çok büyük önem vermektedir.Müşterilerimiz bizim veli nimetimizdir ve biz müşterilerimizin beklentilerine cevap vermek için çalışıyoruz.

Firmamız, bütün AB üyesi ülkelerde,Ortadoğuda ve Türki Cumhuriyetlerde pazarlama faaliyetlerine devam etmektedir.Bu gibi ülkelerdeki üreticiler,yüksek kaliteli,hızlı ve ekonomik test ve belgelendirme çalışmalarını firmamızda Türkiyede yapabileceklerdir.Birçok ortadoğu ülkesinin kendi standardlarına uygun olarak istedikleri testleri firmamızda güvenle yaptırabilirler.

Firmamız ayni zamanda Avrupa Birliği Teknik mevzuatı,Yeni Yaklaşım Direktilferi,Uyumlaştırılmış EN standartları konularında kendi yerinde veya üretici firmalarda eğitim hizmetleri vermektedir

Yüzde yüz bir Türk firması olan firmamız,bütün dünyada kaliteli,hızlı ve ekonomik hizmet bekleyen bütün üreticilere hizmet vermek için hazırdır.

Top